Qeyri-iş günləri haqqında elan
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin müvafiq qərarına əsasən, Azərbaycan Respublikasında Ramazan və Novruz bayramları münasibətilə 20–30 mart tarixləri qeyri-iş günləri elan edilmişdir.
Bununla əlaqədar olaraq, Diplomatik Nümayəndəliyin Konsulluq bölməsi qeyd olunan tarixlərdə bağlı olacaqdır. Konsulluq bölməsi 31 mart tarixindən fəaliyyətini bərpa edəcəkdir.
Təxirəsalınmaz konsulluq dəstəyinə ehtiyac yarandığı təqdirdə vətəndaşlar diplomatik nümayəndəliyin Konsulluq bölməsi ilə azmissionmne1@gmail.com elektron poçt ünvanı və +382 67 036 688 mobil nömrəsi vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərlər.

In accordance with the relevant decision of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan, on the occasion of the Ramadan and Novruz holidays, the period from 20 to 30 March has been declared non-working days in the Republic of Azerbaijan.
Accordingly, the Consular Section of the Diplomatic Mission will be closed during the above-mentioned period. The Consular Section will resume its activities on 31 March.
In case of a need for urgent consular assistance, citizens may contact the Consular Section of the Diplomatic Mission via the email azmissionmne1@gmail.com and the mobile number +382 67 036 688.